Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megtörténhet az...

Szerintetek megtörténhet az még hogy 2 nap helyett 3 nap legyen a suliszünet vagyis hétvége?

Figyelt kérdés
Régen 1 nap úgy tudom mostmár 2 akkor azis meglehetet hogy 3 lesz nemigaz?
2010. márc. 23. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként ha már kérdeztem 1 "hülyeséget" valami normálisat is kérdezek

Mi a külömbség általánis-gimi-fősuli között? melyik mennyivel nehezebb a másiktol jobb buli stb...Leginkább az érdekelne mennyit kell tanulni gimibe meg fősuli/egyetemen

Pl suliba általánosba most napi 20-30 perc néha max 1

óra és 4,5 mindig megvan...

2010. márc. 23. 18:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Nemhiszem hogy lenne 3 napos hétvége...


Te még általánosba jársz igaz? : o

Hát, gimiben, ha odafigyelsz órán rendesen és megérted a tananyagot, szerintem elég otthon tantárgyanként kb 45 percet tanulni...Napi olyan 1-2 óra, de annál kevesebb nem nagyon, max. több, ha nehéz a tananyag..

L/19

2010. márc. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja ja, egyetemen meg kábé tanulsz meg alszol. Vagy ha kamu szakra mentél akkor nem, de annak meg nincs sok értelme.
2010. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most ijeszgettek vagy tényleg :O?

Milessz velem én 1 óránál többet nem nagyon bírok tanulni nemhogy 2t

főleg még annál is többet

egyetemes ugye csak poén volt?

2010. márc. 23. 20:45
 5/8 A kérdező kommentje:

Amugy nem eléga 2es egyetemen hogy lediplomázz? Mi a külömbség ott a jegyek között? Pl általánosba továbbtanuláshoz kellenek

Ott mihez kellenek?

Gimibe mi a helyzet?

2010. márc. 23. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Középsuliban is továbbtanuláshoz kell. De nézz majd utána, hogy felvételi pontoknál melyik évvégi jegyeket számítják be az érettségi mellé (mert nekem pl. csak 3. és 4. számított). Meg ott is csak az érettségi tárgyakból.


Egyetemen meg számíthat továbbtanuláshoz (BSc után MSc), de ösztöndíjhoz, ami a leglényegesebb szerintem.


Ja és nem vicc, a legkeményebb egyetemeken nem bohóckodnak az emberrel, kell tanulni rendesen. De mire odakerülsz és olyan szakot választasz ami érdekel, akkor akarni is fogsz tanulni magadtól, nem kell ettől megijedni. Ez nem olyan mint ált.suliban meg gimiben a sok felesleges marhaság amivel fárasztanak.

2010. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hogy tanulok meg alszok csak vizsgaidőszakban fordult velem elő, meg néha mikor sűrűn voltak ZH-k. És ez is csak azért mert nem sokat tanultam félév közben és felhalmozódott, szóval vagy 2 hétig tanultam, ettem meg aludtam xD
2010. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De lehet bulizni hétvégén jártok meg szórakozni?Milyen gyakran?

Amugy köszi a válaszokat!

2010. márc. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!