Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Kirko Ezoterikus Szabadegyet...

A Kirko Ezoterikus Szabadegyetem foglalkozik kereszténységgel is?

Figyelt kérdés
Láttam érdekes dolgokat is felőle, persze ezt csak az érdeklődési köröm miatt választanám. Viszont láttam a facebook oldalukon kereszténységgel kapcsolatos dolgokat. Be kell vallanom, hogy undorodok attól a vallástól. Nem szeretnék ott tanulni, ha azzal is foglalkozik. Mielőtt jönnének jehova tanúi, közlöm, hogy sok sérelem ért a témában, ezért, ahogy tudom úgy kerülöm. Az okkultizmus meg a hasonlók viszont érdekelnének. Persze tisztában vagyok vele, hogy nem mások elátkozását fogják nekem tanítani, illetve még annyit fűznék hozzá, hogy tényleg nem kérek hittérítést, csak választ. Előre is köszönöm!

2015. dec. 21. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem neked való.
2015. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azért nem, amit leírtam, egyébként? Mert nagyon szidták a katolikus oldalak.
2015. dec. 21. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!