Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi karunkon kötelezőv...

Az egyetemi karunkon kötelezővé tették az előadásokat, így következő félévben kiiratkozom egyetemről. OKJ-ra mennyi idős koromig iratkozhatok be?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért iratkoztál ki mert kötelező előadásra járni? Why??
2015. dec. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mert az előadások és előadók (elég sok) színvonalával van a probléma, és amiatt nem járnak be az emberek.

Mert sokszor az előadások és gyakorlatok úgy vannak meghirdetve, hogy ütköznek a tárgyak.

Mert a termek sok esetben fele akkorák sincsenek mint az adott félévre eső hallgatók.


SUM: Mert ha azt akarják, hogy több ember járjon előadásra, érdemes először ezeket az "apróságokat" megoldani, nem pedig kib*szni a hallgatókkal.

2015. dec. 23. 22:48
 3/15 anonim ***** válasza:

Erre van a hallagatói önkormányzat.


Egyébként nem szokás úgy hirdetni tárgyakat hogy előírt félévben lévő előadások nem ütköznek. AZ előfordul hogy valamiből bukik az ember később felveszi és mással igen, de az már saját probléma miatt van.


Egyébként ebből inkább az jön ki hogy nincs sok kedved előadásra járni és mivel most kell és azt kell csinálnod amiért elméletileg ott vagy (bejárj), inkább elmész.

2015. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ácsi. :)


A HÖK nálunk nem sok mindent csinál, ők inkább csak közvetítenek (néha) infókat, és nem pedig képviselik a hallgatókat.


És hidd el, volt már rá többször példa, hogy ütközéssel hirdettek meg. Hidd el.

2015. dec. 23. 22:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Amúgy milyen egyetem és milyen szak?


AMúgy akkor nem gondolkodtok el azon hogy ezt jelezni kell a tanároknak?

2015. dec. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A tanároknak a jelzés megtörtént, 1-2 héttel orvosolva is lett a gond. Azért azt az apróságot szeretném hozzátenni, hogy úgy gondolom, a TO és egyéb csodálatosan hasznos szervezetek a munkaidejükben kávézgatás és facebookozás helyett kellene, hogy odafigyeljenek ezekre. Egyszer én jeleztem egy ütközést személyesen, és a létező leglenézőbb, leglehangolóbb "választ" kaptam tőlük. Mintha valami rosszat tettem volna.


Egy igencsak neves egyetem az országban.

2015. dec. 23. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
És mégis mi az a neves egyetem és milyen szak már ez? Vagy ez ilyen nagy titok?
2015. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyébként amit lerísz azok alapján akkor mostantól soha senki nem fogja elvégezni az egyetemet, mert másik óra miatt nem tud bemenni másra és megbukik.


Ezek szerinte ez egy színvonalas egyetem színvonaltalan előadókkal.

2015. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
elte
2015. dec. 23. 23:09
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, ez csak önigazolás semmi több. Egyébként mi vagy te? Bölcsész? Azok akadnak ki, ha kicsit is tanulni, vagy dolgozni kell! :-D
2015. dec. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!