Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendészeti szakközépiskola...

Rendészeti szakközépiskola után/alatt hogyan lehetek Készenlétis Rendőr?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogyha elvégzem a rendészeti szakközepet akkor egyből jelentkezetek a KR-hez vagy utána még valamilyen tanfolyamot/képzést kell, hogy végezzek?

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat előre is! :)



2015. dec. 26. 10:07
 1/1 anonim válasza:
Alapjába véve elmondtad a választ. :) Tehát megvan az érettségid utána elmehetsz pl. Körmendre vagy Pestre Rendészeti szakközép iskolába,vagy elmész főiskolára vagy egyetemre. :) (érdemesebb a főiskola vagy az egyetem). Elvégezted ezt is. Jöhet a munka. ;) A rendőrségnél sok csoport van mint amint mondtad Készenléti,Bűnmegelőzési...stb. Oda meg szerintem oda mész ahova szeretnél. Vagy ha már a főiskolán illetve az egyetemen olyan szakon voltál akkor alapból odamész már mint készenlétis. :) szerintem...
2015. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!