Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdálkodási- és menedzsmentre...

Gazdálkodási- és menedzsmentre jelentkezhetek így?

Figyelt kérdés
Matekból a vektorműveletek, a koordinátageometria, és a térgeometria nem erősségem, sőt kifejezetten gyengeségem, (de ezt is gyakorlom, hogy menjen), viszont statisztikában nagyon jó vagyok, itt elsősorban ez a fontos, mert statisztikát kell sokat alkalmazni a közgazdászoknak, és tanultam mikro-és makroökonómiát, ez is jól megy, és könyvviteli, számviteli alapismereteket stb. Ezeket értem. Ilyen hiányosságokkal csinálhatnám a szakot, vagy senkit nem érdekel már egyetemen a koordináta geometria, térgeometria, és stb. hülyeségek, csak az integrálás, deriválás, függvény?

2015. dec. 29. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!