Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek gyerekekkel...

Nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni ezert is dontottem ugy, hogy tanar leszek. Angolt es biologiat szeretnek tanitani?

Figyelt kérdés

Angolt es biologiat szeretnek tanitani. Ismeroseimmel beszelgettunk errol a temarol es az egyik azt mondta,hogy nem letezik angol-biosz szakos tanar, mig a masik allitotta, hogy letezik ilyen. Akkor most kinek van igaza? Letezik angol-biosz szakos tanar? Es azt szabadon valaszthatom, hogy mit szeretnek tanitani vagy meghatarozottak pl.angol-tori?

Bocsi a hibakert


2015. dec. 30. 13:59
 1/9 anonim válasza:
Szia!Nekem van egy tanárom aki magyart és földrajzot tanít.Sőt van torna-biológia tanárom is.Szerintem szabadon választható.:)
2015. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

legegyszerűbb az adott egyetemen utána kérdezni ennek

de szerintem sem létezik, túl távol áll egymástól a két irány

2015. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Azert a torna-biosz kozel all egymashoz:D az nem olyan huuha

Amugy szerintem letezik,de ahogy az elozo irta ,utana kell jarni:)

2015. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok:D es nekem volt olyan tanarom (kulfoldon ) aki angol tanar volt es tanitott angol bioszt,rendes bioszt es rendes kemiat meg rendes tudomanyt:)
2015. dec. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem régen a tesitanárom angolt is tanított meg szakmai tárgyat is azt tudom hogy az utóbbiból akkor diplomázott amikor én 8. osztályból ballagtam és abba a szakközépiskolába jött át tanárnak ahova továbbtanulni mentem de ott csak szakmai tárgyat tanított 2 évig utána másik városba ment át angol tagozatra.
2015. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadon választható. A felvi.hu-n meg tudod nézni, hogy melyik egyetem milyen szakpárokkal indít osztatlan tanári képzést. Viszont egy létező szakpárról van szó; példának okáért az ELTE-n, Debrecenben, Pécsett és Szegeden is van ilyen szakpárosítás. Ha máshol szeretnél tanulni, nézd meg, hogy ott van-e ilyen. Ha pedig nincs, szerintem már ezek közül is tudsz választani :)
2015. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Barátnőm az ELTE-re jár, német-biosz tanári szakra. :)
2015. dec. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ELTE-n is indul idén (de a szakpárokat évente határozzák meg, nem állandóak.) [link]
2015. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a segitseget! :D
2015. dec. 31. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!