Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Hogyan tudnék...

SEGÍTSÉG! Hogyan tudnék hatékonyabban, könnyebben tanulni?

Figyelt kérdés
Gimibe járok és akárhogyan akár ennyit tanulok nem megy semmi 5ösre.Az összes tantárgyam teljes káosz és rendszereznem kéne az összeset külön de nem tudom hogyan álljak neki meg időm sincs igazán.Ha már el is kezdek egyet egyszerre jön újabb anyag és soha nem érem magam utol. Kérem aki tud az segítsen!Előre is köszönöm.

2016. jan. 2. 11:05
 1/3 anonim válasza:

Miért nincs rá időd? DOlgozol suli mellett?

Több módszer is van, amivel könnyebbé lehet tenni a tanulást, nem tudom neked melyik válik be. Van jópár tanulási módszer neten, olvasd el őket, és próbáld ki melyik válik be neked.

Van, aki reggel tud könnyebben és gyorsabban tanulni, van aki este. Nekem például reggel jobban ragadtak meg a dolgok, még mikor suliba jártam, ezért felkeltem hamarabb, általában 5kor (fél 8kor indultam a suliba), és nekiálltam tanulni, miközben készülődtem elismételtem magamban, és délutánonként nem is nagyon vettem elő könyvet. Persze ez csak kisebb anyagnál működött, több száz oldalnál nem.

2016. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne tanulj mindenre, csak amik a tovább tanulásodhoz kellenek.
2016. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem dolgozok de azon kívül is sajnos rengeteg dolgom van.Köszönöm a válaszokat :) azt hiszem en éjjeli bagoly vagyok de a rendes fel hatos kelessel nem is lennék képes előbb kelni .
2016. jan. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!