Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek erdemes jelentkezn...

Szerintetek erdemes jelentkezni ilyen munkaugyi kozpont altal inditott tanfolyamra?

Figyelt kérdés
Van ITT olyan aki jart ilyen tanfolyamra? Milyen volt? Nehez? Ott is szivatnak a tanarok mint regen a suliban? Tarsasag milyen? Es volt olyan akinek nem sikerult es vissza kellett fizetni a tamogatast? Ha jarok rendesen meg tanulok akkor csak sikerul nem? Sajnos amikor legutobb voltam a munkaugyiben nem indult egy tanfolyam se. Ezek mikor szoktak indulni? Mert ha lenne Ott vmi ertelmes tanfolyam en jelentkeznek legalabb lenne vegre szakmam

#Munkaugyi.kozpont.tanfolyamok
2016. jan. 3. 12:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyelvtanfolyamnál asszem úgy van, hogy kötelező elmenned vizsgázni, talán a második alkalmat neked is kell álnod, de a lényeg h úgy néztem nem kell visszafizetni a képzés költségét, ha mégsem jönne össze. Szerintem azt sem, ha kapsz mellette támogatást, mert ugye 8-tól délig szokott ez lenni minden hétköznap, rendes suli.
2016. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!