Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet beszélni ezt az...

Meg lehet beszélni ezt az igazgatóval? Van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Idén úgy alakult az órarendem hogy az edzésekre amikre járok nem tudnék odaérni időben, viszont nekem nagyon fontosak lennének! Szerintetek van rá lehetőség hogy az igazgatóval megbeszéljük hogy hétfőn és szerdán az utolsó óráról negyed órával előbb engedjem el hogy elérjem a korábbi buszt?
2016. jan. 6. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Iskolafüggő nagyon, meg persze az eredményeidtől is függ. Nekem volt ilyen osztálytársam általánosban, aki minden X napon az utolsó óra feléről eljöhetett, mert edzésre kellett mennie. Ja, de kitűnő tanuló volt, és korosztályos válogatott sportoló. Ha nem hagysz "támadási felületet" azzal, hogy rossz tanuló vagy, vagy egyszerűen a tanulmányi átlagod/magatartásod nem bírja el ezt, akkor szerintem nincs gáz, meg lehet velük beszélni. De nyilván szülői, edzői nemtudommilyen igazolás kell róla.

Vagy azt mondja a diri, hogy nem és kész.

2016. jan. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!