Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem találok magyar-angol...

Miért nem találok magyar-angol szakot?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős gimnazista és magyar-angol tanár szeretnék lenni. Minden egyetemen kerestem már de sehol nincs olyan szakpár, hogy magyar-angol csak olyan hogy angol-magyar. A kettő gondolom nem ugyanaz. ( angol-magyar szaknál pl.angolból kell angol emelt szintű érettségi) Ilyen lehetőség ezek szerint egyáltalán nincs?
2016. jan. 8. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz? :)
2016. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne menj tanárnak légy szíves... A tanári kar manapság már pont eléggé katasztrofális, ne rongáld tovább.
2016. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*FACEPALM*


Szerinted miért csak angol-magyar szakpár van?


(Hint: az angol a-val kezdődik)

2016. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a leépítő kommenteket. Mint írtam angol-magyar szaknál angol emelt szintű érettségi kell de én magyarból csinálok emeltet.Továbbá én ugy értelmeztem hogy angol lesz a fő szakirányom késöbb. Ezt én pont fordítva szeretném...
2016. jan. 11. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden nyelvi szakhoz emelt szintű érettségi kell az adott nyelvből, mert az egyetemeknek nincs arra idejük, hogy megtanítsanak, ezzel is arra motiválva, hogy csak az menjen olyan szakra, aki jól beszél azon a nyelven.
2016. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!