Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul sikerult a...

Nagyon rosszul sikerult a tori esszem. Viszont jogra mennek. Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Irnunk kellett 3 esszet es en ugy ereztem hogy jol sikerult de aztan mikor kiadta... ledobbentem.

Kettes lett. Volt amire 0 pontot kaptam.

Hogy turbozzam fel magam erettsegire?

Az irasbeli megy de az essze az nem...

Most mit csinaljak?

Igazsagugyi igazgatasira szeretnek menni

Segitsetek legyszi

19/L


2016. jan. 9. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj oda a tanárhoz, és kérd a segítségét! Ha belefér az idejébe, szívesen leülnél vele egy alkalommal beszélgetni arról, hogy mit rontottál el ennyire, hogyan tudnál javítani, fejlődni, vannak-e tanácsai. Ha normális a tanárod, segíteni fog.

Nekem a párom volt úgy érettségi előtt három éve, hogy a magyar elemzési esszéi sikerültek borzasztóan mindig (1-es vagy 2-es). Odament a tanárhoz, leültek két-három alkalommal délutánonként, és ötösre érettségizett végül.

2016. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

figyelj a szempontokrs:

elhelyezni térben és időben(évszámok helyek)

szakszavakat használni

összefüggések leirása(ok -okozati összefüggések,miértek)

hsználd fel a forrásokat amiket kapsz a tételhez

nyelvtanilag írj helyesen és egybefüggően , ne legyenek vázlatos elemek benne.

ha ezeket betartod meg lesz könnyen. az elemzésnél térj ki egy kicsit régebbre is mint a feladat ideje a végén összegezd.

2016. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!