Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elrontottam mindent? Ez a...

Elrontottam mindent? Ez a tervem jó lenne helyrehozni? Nagyon Fontos.17 éves vagyok. Nagyon sok minden múlik rajta.

Figyelt kérdés

Mikor elkezdtem az általánost akkor még fogalmam sem volt miről szól az élet.


Sokszor csúfoltak engem ezért gépezésbe menekültem és nem tanultam.


8 év végén a nyáriszünet utolsó napjaiban választottam egy sulit.


Még azt sem tudtam mekkora súlya van ennek és nem érdekelt semmi.


Nagyon rossz iskola és 0 tanulási lehetőség.


9. Év végén jöttem rá hogy tanulni kellett volna és hogy mennyire elrontottam.


Átmenni másik iskolába nem merek mert félek hogy a rossz matekom és a 0 angolom miatt nem felelnék meg + a diákoktól is.


Most az lenne a tervem hogy nyáron felbérelnénk a régi szigorú matektanáromat és az angol tanáromat is.


Nyárra kicsit előkészíteném magamat és ők segítenének nekem nyár végéig.

Biztos hogy tanulnék mert rájöttem mekkora súlya van ennek.


Kihasználnám a 2. Ingyenes szakma lehetőséget és miután letelt ez a félév és a következő 1 is akkor elmennék egy másik jobb iskolába ahol lehet is tanulni valamit.

Ott is szereznék egy szakmát és a 2 tanárom és majd az új iskolám segítségével leteszem az éretségit is+ lesz 2 szakmám.


Ez működhet?


Nem szeretnék munkanélküli lenni!

Nagyon megbántam hogy nem tanultam. :(


2016. jan. 10. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Most 10-es vagyok.
2016. jan. 10. 17:43
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még menthető szituáció szerintem, de nagyon tanulj ha később szeretnél rendes munkát.
2016. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!