Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nem tanultam...

Mit csináljak ha nem tanultam 11 és 12 osztályba természettudományos tárgyat?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van,hogy próbáltam jelentkezni főiskolára.

Szerintük nem adhatok meg egyéb természettudományos tárgyat csak a fizika biológia földrajz... megfelelő. Az a baj, hogy ezeket a tárgyakat nem tanultam 11 és 12 osztályban, mégis ezeknek az év végi eredménye kellene. Mit csináljak?


2016. jan. 12. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Hol olvastad, hogy a 11. és 12. osztályos év végi eredmények kellenek? Ez nem igaz. Az UTOLSÓ KÉT ÉV eredményeire van szükség, azaz ha biológia jegyeidet akarod beírni, akkor egyszerűen beírod a 9.-es és a 10.-es eredményt, az utolsó két évvégi bizonyítványból, amikor még tanultad. Arra figyelj, hogy ezeket az oldalakat is feltöltsd majd a bizonyítványodból, ne csak az utolsó két év végit.
2016. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!