Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha fényképezem az érettségi...

Ha fényképezem az érettségi bizonyítványom, és a nyelvvizsgám, azt elfogadják jelentkezéskor dokumentumként?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy a digitalizálás bármilyen formában történhet, nekem windows phone-m van, fényképeztem, és van olyan alkalmazás, amely pdf-be konvertálja, és jól olvashatóvá szerkeszti. Ezzel csináltam, és feltöltöttem. Egyébként csak annyi a lényege, hogy olvasható legyen, és alátámassza, amit amúgy is beírtam szóval ez így rendben van? Amúgy igaz az eredetit kell digitalizálva csatolni, nem a fénymásolatot? Mert az eredeti (színes) dokumentumot fotóztam. Ezen kívül, ha a nyelvvizsgám alján a kisbetűs lényegtelen felirat kicsit le van csípve, de az anyakönyvi szám, bizonyítvány szám, és minden fontos adat látszik az megfelelő?

2016. jan. 15. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Tökéletes, ha jól emlékszem küldenek is majd visszajelzést arról, hogy elfogadták.

Fekete fehér feltöltéssel sincs gond, a lényeg, hogy olvasható legyen a dokumentum és minden lényeges adat szerepeljen rajta.

Beiratkozáskor úgyis beszedik az eredeti bizonyítványokat és ellenőrzik a megadott adatokat.

2016. jan. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most még csak kipipálta zölddel, ez a visszajelzés, vagy majd e-mailben is küldenek?
2016. jan. 15. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!