Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor rögzítik az MSc-s...

Mikor rögzítik az MSc-s felvételi pontszámokat a felviben?

Figyelt kérdés
MSc-re jelentkeztem, tegnap kellett volna kiderülnie, hogy mennyi pontot kaptam a felvételire, de jelenleg nekem 0 pont van ott és, hogy "Rögzítési hiány miatt a felvételi pontszám nem kiszámítható". Holnap éjfélig lehet beadni pontszám-felülvizsgálati kérelmet, amire jelenleg nálam nincs lehetőség. Mivel szombat van, sehonnan nem adnak választ, de gondolom, hogy nem is dolgoznak. Mikor kerülnek be a pontok a rendszerbe?

2016. jan. 16. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Erről nem a felvi tehet hanem az egyetem, amely nem rögzítette a pontszámodat. Nekem is volt ilyen az egyik helyemen (3 nappal a ponthatár-húzás előtt írták be a pontszámot). Amúgy írjál egy e-mailt az info@felvi.hu-ra, hogy legyen nyoma a reklamációdnak.
2016. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanez történt nálam, totálisan kibuktam... írtam én is mailt a biztonság kedvéért, és Neked is ezt javaslom. Mindemellett felháborítónak tartom, hogy a határidők betartása mindig csak az egyik oldalról kötelezett...

Én még nem kaptam választ..

2016. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És holnap után jönnek a ponthatárok. Én is azt hittem egyébként, hogy egyedül vagyok a helyzettel. Sok sikert! Remélem, felvesznek! :)
2016. jan. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már látom az eredményemet. Remélem, Te is!
2016. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Velem is ugyenez történt, a ponthatárok kihirdetéséig nem rögzítette az intézmény a pontszámomat, így meg is kaptam az smst, hogy nem értem el e ponthatárt egyik megjelölt szakon sem. Mivel korábban kiszámoltam a pontszámomat és elég volt az általam megjelölt szakokra, így felhívtam az Oktatási Hivatal ügyfélszolgálatát, ahol mondták, hogy az intézmény hibázott, és egy jogorvoslati kérelem beadása szükséges a részemről, amit a felvin a Kérelmek menüpont alatt lehet letölteni.


De azért elég elkeserítő, hogy hónapok óta ott a jelentkezésem, a dokumentumaim és ezt képesek nyújtani, majd még rohangálhatok is a kérelemmel, hogy ugyan...

2016. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!