Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire volt...

Szerintetek mennyire volt nehéz a matek felvételi? Vélemények? (2016)

Figyelt kérdés
Én másra számítottam, 1-2 feladatot nem is tudtam. Szerintem nem volt túl könnyű.. Ahoz képest h mennyit készültem rá.

2016. jan. 16. 13:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkivel egyetértek.
2016. jan. 19. 21:11
 22/26 anonim válasza:
45%
Szerintem nagyon könnyű volt 30 perc alatt megírtam 50 pontos lett és utána még egy sört is bedobtam!
2016. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
60%
valós
2016. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én most végeztem a 7.-kel és megcsináltam gyakorlásképp. (Nem csak ezt) Szerintem nem volt nagyon nehéz,csak eleve izgul mindenki (általában) és nehezebben gondolkodik. Szerintem volt ennél nehezebb. Mondjuk az utolsó feladat rajtam is kifogott :D
2017. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Én is most végeztem a hetedikkel, és gyakoroltam. Az utolsó feladatnak a felét meg tudtam csinálni, a másik felét túl bonyorítottam, pedig amikor láttam a megoldást, hogy milyen egyszerű lenne, én meg felírtam kb. 6 változót, meg 15 egyenletet. Amúgy a többi feladatban sikerült a 10-es. Remélem amikor én írom, akkor is fog sikerülni. :)
2017. jún. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Minden évben elmondják hogy milyen nehéz volt,meg szegény gyerekek még az én kis lányom szegény meg blablabla. Ha könnyű lenne mi alapján rangsorolnának. Ha mindenkinek jól sikerülne akkor nulla értelme lenne.


Tudom hogy nem mostani kérdés

2018. júl. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!