Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvesznek a...

Szerintetek felvesznek a Budai Középiskolába ha elrontottam a központi felvételit?

Figyelt kérdés

Az iskolát első helyen jelöltem meg, 3-3,5 az átlagom, a felvételit meg kicsit elrontottam-pedig készültem rá. Mennyi az esélye, hogy felvesznek?

Amióta hazajöttem felvételiről, izgulok, ideges vagyok, sírni képes lennék (semmin se segítene,tudom) és félek hogy nem vesznek fel egy suliba sem.



2016. jan. 16. 14:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Huu.hát nagyon jól:) néha mondtam valami vicceset és nevettek rajta:D nem tudom,hogy mindenkinek mondták-e,de nekem a szóbeli végén közölték,hogy ,,Szeptembertől szeretettel várnak" :)
2016. márc. 2. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!