Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvesznek a szegedi gabor...

Felvesznek a szegedi gabor denes kozepiskolaba, ha nagyon elrontotam a felvetelit?

Figyelt kérdés
Nektek h sikerult?

2016. jan. 16. 16:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Es nem lesz szobeli
2016. jan. 16. 16:43
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En is odajartam, es felvettek habar rossz lett a felvetelim. Nary rakat sz.r az az iskola. Senkinek nem ajanlom. Mindent megigernek,hogy ilyen nyelvvizsga meg amolyan ECDL vizsga,de mind hazugsag. Inkabb menj egy olyan suliba ahol normalis szakmat kapsz. Pl.tapai . Es hozzateszem,en meg akkor jartam a gabor denesbe mikor gimi volt, kepzelem azota meg mennyit zullodt a szinvonal...
2016. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Meg mindig gimi. Es tenyleg enyire rossz a szinvonal mert nekem azt mondtak nagyon jo suli
2016. jan. 16. 18:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Amugy kosz a valaszt :)
2016. jan. 16. 18:45
 5/9 anonim válasza:
En most is GD-be jarok es hat annyira nem rossz mint ahogy mondjak,jo persze azert nem egy Sagvari szint de turheto a dolog:D enis elrontottam a felvetelim nagyon es felvettek,szoval nem kell felni. Milyen szakra szeretnel jonni?
2016. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sport,csaladsegito es pedagogiara jellentkeztem:)
2016. febr. 3. 07:22
 7/9 anonim válasza:
Elozo vagyok. Mindket osztalyon szamits nagyon nagy tuljelentkezesre csak szolok.:/ de ugyesen,remelem felvesznek!:)
2016. febr. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi ☺ amugy felevkor 4 es 5 lettem mindenbol
2016. febr. 6. 16:36
 9/9 anonim válasza:
Akkor semmi okod felni, 3as atlaggal is siman felvesznek
2016. febr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!