Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy ment a 2016-os 8....

Kinek hogy ment a 2016-os 8. -os felvételi? Hány pontotok lesz? Szerintetek mi lehet az országos átlag?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lapozz vissza a kérdések között, tegnap végülis csak 80-an kérdezték meg.
2016. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magyar ment rosszabbul az kB olyan 37-38 pont, amet viszont jobban ment az kB 45 pontos lett. Szóval most elegge felek h nem vesznek fel oda ahova akartam menni (az orszag egyik legjobb gimije) pedig amúgy otthon az volt h 48 pontos magyart és max pontos matekot irtam😞
2016. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dancsycsy válasza:
Előző válaszoló :D melyik gimibe szeretnél menni? :))
2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Minocska válasza:
Az Alternatív Közgazdasági Gimnázium (AKG) már megjelentette az iskolában elért átlag eredményt. Ez azért fontos, mert az ottani átlag azonos, vagy pár ponttal több szokott lenni az országos átlagnál. Idén az átlag számok: magyar - 32,5; matek - 24. Ezek alapján az idei országos átlag 56 pont körül fog alakulni.
2016. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az AKG eredmény 2014-ben és 2015-ben kb. 11-12 ponttal magasabb volt, mint az országos átlag. Tehát ezek alapján az országos átlag idén inkább 45 lenne.
2016. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Láttam valahol iskolai eredményeket, amelyek majdnem pont az országos átlagnál voltak az utóbbi két évben. Idén a maték kb. 4 ponttal kevesebb volt, mint tavaly (a magyar majdnem ugyanaz). Azon alapján talán 48-49 lesz az idei országos átlag.
2016. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!