Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Járt valaki a Kapos2007...

Járt valaki a Kapos2007 távoktatásos iskolába valamilyen szakra? Ha most indul a szak nemsokára es fél éves a dolog, mennyi időközönként kell a kötelező 3 alkalommal megjelenni?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom és előre nem tudák megmodani, hogy mikor kell menni, és így azt sem tudom, mit tegyek. Érdekel nagyon a szak, amit néztem...
2016. jan. 21. 18:48
 1/2 anonim válasza:

Én jártam egy tanfolyamra. Nem ajánlanám a kapos2007et. Lehúznak plusz költségekkel. Kiskapuznak.

Egyébként nekünk két alkalom volt, mikor meg kellett jelenni. Az oktató elmélet semmi plusz tudást nem adott, csak felolvasta, amit már amúgy is megkaptunk.

Arról ne is beszéljünk, hogy a tanfolyamszervező alig válaszolt a levelekre, alig lehetett elérni telefonon.


Na de elkanyarodtam. Nálunk volt aki nem jelent meg a kötelező alkalmon, de mégis jött vizsgázni. A fél évnek a 3/4-nél volt az első, másik pedig a vége fele.

Milyen szakra mennél?

2016. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fittness oktató szakra.
2016. márc. 2. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!