Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nálatok hol a határ, hogy...

Nálatok hol a határ, hogy mennyire betegen mentek még suliba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy náthásan, kicsit köhögősen én még bemegyek. Mert nem szeretnék sokat hiányozni. Ti hogy álltok ezzel?

2016. jan. 21. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is

Amikor tudom hogy nem bírnék végig ülni egy napot a padban,akkor nem megyek

Konkrét határt nem tudok mondani :D

2016. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy már nem tudnék koncentrálni, akkor nem megyek be. Annak nincs értelme, hogy úgy ücsörögjek ott, hogy semmi haszna.
2016. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenhogy be kell menjek, sajnos nálunk egy gyakorlatról sem lehet hiányozni. Illetve lehetni lehet, csak pótolni kell, ami jóval több bonyodalommal jár, mint hogy megérné hiányozni. Szerencsére ritkán vagyok beteg, légúti betegségeim talán 10 éve már nem is voltak. Néha van húgyhólyaggyulladásom (ez a kellemes gennyes véres típusú), de pont emiatt tartok antibiotikumot, így azonnal ki is kúrálom. Ez van sajnos... Egyetemre járok egyébként.
2016. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!