Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 0 kredites sikertelen/nem...

0 kredites sikertelen/nem teljesített tárgy után van, akinek már kellett fizetnie?

Figyelt kérdés

Mint az angol vagy a testnevelés?

Nincs benne a tvsz-ben...



2016. jan. 22. 16:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Mi nincs benne a TVSZ-ben? Neked kell tudnod, nálatok kell-e fizetni a nem teljesített tárgyakért. Nem mindenhol kell.
2016. jan. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hogy kell-e fizetni, nyughass már volt egy kérdésem amire olyanok válaszát várom, akiknek volt már sikertelen 0 kredites tárgyuk, hogy nekik kellett-e fizetni vagy sem, intézménytől függetlenül. Feltételezem nem lehet ilyen dolgokban nagy eltérés az intézmények között, ezért is merészkedtem feltenni a kérdést.
2016. jan. 22. 17:04
 3/16 anonim ***** válasza:

De igen van eltérés. Akkor tessék: nekem volt, és nem kellett fizetnem. Igaz, nálunk nem kellett egyáltalán fizetni a sikertelen tárgyakért.

És Te nyughass.

2016. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:DDDDDDD

gondolom milyen hely lehet az.

2016. jan. 22. 17:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekunk kell, annyit mintha 2 kredites targy lenne. Raadasul ezt a nem-teljesiteskor kell, mig a rendes targyakat ujrafelvetelkor.
2016. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"gondolom milyen hely lehet az" :) nálunk matematika bsc-n nem kell fizetni, csak ha a bukott kreditek meghaladják a 18-at.

én inkább arra lennék kíváncsi, hogy te hova járhatsz...:)

2016. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A kérdés nem arra vonatkozik, hogy hova járok, biztos lehetsz benne, hogy nem sz. r helyre :)

A válaszadó ne kérdezzen vissza, csak a kérdésre adjon választ, valószínűleg nem azért írtam ki a kérdést, hogy vitát nyissak bármiről is :)

Két darab 0 kredites tárgyam sikertelen, tesi és nyelvi tárgy: angol.

További kérdéseiteket tegyétek fel új kérdésként, az enyémre csak normális válaszokat várok, köszi.

2016. jan. 22. 18:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Ráadásul a 68%-os szépen félre is értelmezte a kérdésem, úgy tűnik az ő diplomájához nem szükséges az értő olvasás. Nem az volt a kérdés, kell-e fizetni a sikertelen tárgyakért, hanem, hogy a 0 kredites sikertelen tárgyakért kell-e bármit fizetni...
2016. jan. 22. 18:37
 9/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs benne a TVSZ-ben. Keresd meg. Ha meg jobbat nem tudsz, akkor áruld el az egyetem nevét és megmondja valaki aki nagyon unatkozik.
2016. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nincs benne a tvsz-ben...
2016. jan. 22. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!