Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni a kecskeméti Katona József Gimnáziumba ilyen központival?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon rossz lett nekem(matek:28 magyar:32 össz:60)Ilyen eredménnyel bekerülhetek?Nektek hány pontotok lett?

2016. jan. 22. 17:30
 1/4 anonim válasza:
Fent vannak már a pontszámok? xDDD
2016. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem de meglehetett ma nézni
2016. jan. 22. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nagyon jók a jegyeid talán. de kicsit kevés
2016. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán. Én 4 évvel ezelőtt 75 pontos központival, kitűnő bizonyítvánnyal és egy jól sikerült szóbelivel nem jutottam (volna) be, de mivel nem elsőnek jelöltem, így nem is számított.

Idén, ahogy hallottam sokan szintén nem első helyre rakták, szóval ha kiesnek előled páran, minimális esélyed lehet, de ahhoz a szóbelinek is szinte hibátlannak kéne lennie.

2016. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!