Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar érettségi tételeket...

Magyar érettségi tételeket rosszul dolgoztam ki?

Figyelt kérdés

Erről az oldalról írtam ki a tételt : : [link]


Az eduline oldalon azt írták hogy a legnagyobb buktató, ha válogatás nélkül szedek le az internetről

tételeket. Az eduline által megkérdezett magyartanár szerint

a tételkidolgozáshoz a Fazekas Enciklopédiát , illetve a magyar-

irodalom.elte.hu/sulinet oldalt érdemes böngészni. Akkor most rosszul dolgoztam ki a tételt? Vagy ez is jó az érettségire?


2016. jan. 22. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tétel van, hogy "Arany János életműve"?
2016. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Témakör
2016. jan. 22. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
De ennek így semmi értelme. Ez nem tétel, ebből nem lehet egy konkrét tétel előadására felkészülni.
2016. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha csak kiírtad, akkor nem te dolgoztad ki.

Egyébként attól függ az egész, hogy mik a céljaid az érettségivel. Ha jó jegyre hajtasz, akkor célszerű magadnak kidolgozni önállóan, és esetleg támpontokat vehetsz más kidolgozott tételből, de ez nem abból áll, hogy lemásolod. Ha megelégedsz egy közepes érettségivel, akkor nyugodtan lemásolhatod ezeket, mert amik előfordulhatnak benne hibák, remélhetőleg még beleférnek a 3-as jegybe.

2016. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amit belinkeltem az Arany jános pályarazját, balladáit is leírja. Ha szóbelin kihúzom Arany jános Szondi két apródját akkor eltudom mondani amit kell....csak arra lennék kiváncsi hogy jó e ez a forrás. Nem akarok hülyeséget tanulni.
2016. jan. 22. 19:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötöst szeretnék érettségin. Ha ennek semmi értelme akkor tudnátok tanácsot adni hogy dolgozzam ki a tételeket és honnan?
2016. jan. 22. 19:49
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abból az anyagból/könyvből kellene kidolgoznod a tételeket amiket a suliban a tanártól kaptok. Annál a tanárnál fogsz érettségizni aki tanított, neki kell majd megfelelned.
2016. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!