Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítene valaki egy egyetemi...

Segítene valaki egy egyetemi pályázati árlap kitöltésével? Még sosem csináltam ilyet. (Motivációs levél, egyetemi tevékenység)

Figyelt kérdés

Privátban elküldöm a pályázatot.

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni.


2016. jan. 23. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha leírod a konkrét kérdést, talán tudunk segíteni.
2016. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gondoltam, privátban elküldöm a pályázatot, de itt is leírhatom.

Az egyik az lenne, hogy van egy olyan rubrika, hogy "Egyetemi tevékenység". Első éves vagyok, eddig nem mertem semmibe se belekezdeni, de most, második félévtől szeretnék. Ezt beleírhatom a pályázatba - nyilván normálisan megfogalmazva?


A motivációs levéllel kapcsolatban pedig. Milyen egy jó motivációs levél? Még sosem kellett írnom. Mire figyeljek oda.

(Diájuttatási és Kollégiumi Bizottsági tagság pályázata amúgy. Lehet, elsős hallgatóként nincs is esélyem bekerülni.)

2016. jan. 23. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!