Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Májusban érettségizem, de a...

Májusban érettségizem, de a párommal már a családalapításon gondolkodunk, most 19 múltam, érdemes-e elkezdeni a fősulit, vagy nem fogom tudni baba mellett, ha összejön?

Figyelt kérdés
mindketten családpártiak vagyunk,de én szeretnék óvónő lenni,az önbecsülésem miatt is,hogy igenis meg tudtam csinálni,de lehet,hogy az anyagi helyzetünk miatt nem kell majd dolgoznom.van vkinek hasonló tapasztalata?
2008. szept. 17. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg elvégezni az iskolát. Nehéz lesz... de ha nem jön össze, könnyebb abbahagyni, mint később kapkodni fűhöz-fához - ha mégis kellene.
2008. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elsietni a dolgot, szerintem is végezd el a fősulit - lehetőleg a baba előtt. Utána/közben már elég nehéz és félő, h abba fogod hagyni. A mai világban pedig nem sokra mész diploma nélkül..
2008. szept. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy próbáld meg a fősulit, a gyerekvállalással 19 évesen még egyáltalán nem vagy elkésve. Ha van a kezedben egy diploma, a gyes után könnyebben is találsz majd munkát, legalábbis általában.
2008. szept. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Biztos, hogy el akarod cseszni az életed 19 évesen egy babával?
2008. szept. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lehet,hogy lesz egy diploma a kezemben,mégsem tudok sehova elhelyezkedni mint óvónő,ebbe senki nem gondol bele?
2008. szept. 23. 08:43
 6/8 anonim válasza:
100%
Szio csajszi,en is 19eves vagyok,es 4honapos boldog kismami,ha ugy erzed elso a csalad es mar nincs akadaly(esetleg penz problema)mert sok penz kell am egy gyerekhez,akkor batran vagjatok bele a paroddal!!!Amugy nagyon is egy cipoben jarunk mert jovoben en is beiratkozom az ovonokepzobe!!!-ha akarsz meg beszelni velem,megtalalsz a "ciklus.hu"honlapon ahol regisztralni kell es a forumon sok kismamival beszelgethetsz!!!!
2008. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előbb a suli,aztán a baba!!!fiatal vagy még:)))
2012. júl. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! a kérdést 4 évvel ezelőtt írtam ki,azóta már van egy féléves kisfiunk, és vígan végzem mellette a főiskolát :)
2012. júl. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!