Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sorstársak! Ki hogy halad az...

Sorstársak! Ki hogy halad az érettségire való felkészüléssel?

Figyelt kérdés
Nálam vannak olyan tantárgyak amikből egész jól állok,de vannak amikkel probléma lesz!:S Aki gondolja,írja le a tapasztalatait,meg esetleg,ha van vmilyen tanulást segítő praktikája,azt is leírhatná!:)A válaszokat előre is köszönöm!:)
2010. márc. 28. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Külön készülni kell rá? Mire volt a 4 év?
2010. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen,nekem kell rá készülni,mert szeretnék egy normális fősulira bekerülni...és bár igyekeztem odatenni magam ebben a 4 évben (van amelyik tantárgynál sikerrel,van amelyiknél kevésbé),de akkor is rászorulok arra,hogy ismételjek,de talán én vagyok annyira gyenge képességű,hogy nekem erre szükségem van....
2010. márc. 28. 12:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egy hármas a célod mindenből, akkor igen,készülni kell. Amúgy én elég jól haladok, bár ebben az utolsó egy hónapban gőzerővel kell majd tanulnom. :)
2010. ápr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia én is most készülgetek, fel sem fogatm hogy már csak 1 Hónap! amúgy mi a plus tantárgyad?

Hogy készülsz rá amúgy? régebbi érettségiket csinálsz?

2010. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Magyar és történelem érettségin nem szükséges tárgyi tudás.
2010. ápr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
23:59nek....Nekem a + tantárgyam az info,de abból már tavaly év végén megcsináltam,úgyhogy szerencsére most egyel kevesebb van nekem...Igen,csinálok régebbi érettségiket!:)Am ha gondolod felvehetsz msnre,hátha tudunk segíteni vhogy egymásnak!:)...Utolsónak:Magyarból talán tényleg nem,de töriből spec. én emeltezni fogok,és rohadt sok minden van,amit meg kell tanulni,ugyanis a tesztnél mi atlaszt nem használhatunk,de középszinten valóban nem kell rá megszakadnia az embernek...
2010. ápr. 2. 10:36
 7/7 anonim válasza:

nekem is az infó :D

Ok írj e-mail és felveszlek, csak mert nem szeretném ide kiírni a címem.

2010. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!