Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 24 évesen kezdem el a 2....

Ha 24 évesen kezdem el a 2. ingyenes okj-s képzésem, és az esetleg több éves, akkor az végig ingyenes marad? 2016 őszén kezdeném.2017 nyarán leszek 25.

Figyelt kérdés
2016 őszén kezdeném. 2017 nyarán leszek 25. Van egy nagyon rossz komolytalan iskolából egy semmi nem érő informatikai végzettségem. Második körben Valami olyat tanulnék ami Európai szinten is jó szakma bármelyik országban el tudok vele helyezkedni még Magyarországon is megélek belőle.(lakóhelyet sokszor fogok váltani életem folyamán ezt tudom magamról, de hazát sosem, már csak azért is mert nálunk a legjobb az étel, és nálunk vannak a legszebb nők és a nyelvünk is imádom) Magamról annyit nem vagyok az a túl erős testalkatú srác (nem tudok sokat egy helyben állni :/ ). A matek-kémia sajnos nem az erősségem és nem bírom a monotonitást. Köszönöm a választ mindenkinek

2016. jan. 24. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt még szeretném hozzátenni melyik budapesti iskolákat tudnátok nekem ajánlani :) Amik komolyan veszik a képzést, nem csak felveszik a támogatást az államtól és se se tolják azt hogy valóban értékes és versenyképes tudást adjanak a diákoknak. Szóval ahol komolyan veszik és kemények és normális előre leszervezett gyakorlati helyek vannak :) Ahol az első szakmám letettem az nagyon komolytalan iskola volt. 1000x megbántam hogy oda mentem.
2016. jan. 24. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó kérdés -
2016. aug. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvan az érettségid ugye?
2016. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most jelenleg abban a "nagy szarban" vagyok mint te kb csak még sajnos jövőre végzek, és igen egy semmit mondó informatikai területről van szó, én azt mondom maradj a kézzelfogható szakmák világában, amit meg is lehet rendesen tanulni. Konkrétan elcsesztem az első szakma választásom, de már valahogy átrágom magam rajta, aztán irány a rendes munka világa más szakterületre. Én ugyan nem tudok konkrét szakmát amivel sok helyen el lehet helyezkedni, de mindenhol azt a k**aszott informatikát nyomatják ami egyenlő a nullával, a másik keresett manapság a gépészet, az mondjuk nem rossz szakma ráadásul kézzelfogható is, csak elég nehéz, mondjuk emberfüggő. Hiányszakmákban érdemes elsősorban gondolkodni, vagy valami igazi melósnak pl: vízvezeték szerelő, gáz-központi fűtés szerelő, hegesztő vagy burkoló/szobafestő, asztalos/ipari szerelő, ha a kemény munka nem, akkor valamilyen járművezető/sofőr: pl teherautó, autóbuszvezető.
2017. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!