Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anyukám 45 éves és szeretne...

Anyukám 45 éves és szeretne ápóló lenni. Van olyan iskola ahol lehetősége van ingyen estin vagy nappalin elvégezni az okj képzést vagy ennyi idősen reménytelen?

Figyelt kérdés
Körbe néztem az interneten de sehol se találtam ingyenes ápólói okjt.

2016. jan. 24. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ingyenes nincs. Legfeljebb olyan lehet - pont itt tette fel valaki ezt a kérdést - hogy külföldi (Németország) munkavállalási szerződést köt, és akkor kiképezik.
2016. jan. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 29 vagyok,és szeptembertől kezdem.Ingyenes lesz,mivel 1 db iskolarendszerben szerzett szakmám van,és most már a 2. is ingyenes.Úgyhogylehet anyukádnak is az lesz,függ a végzettségtől.Mondjuk ha nem lenne ingyenes sem lenne olyan nagy összeg.
2016. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, most már eltörölték a korhatárt. [link]
2016. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs államilag támogatott szakmája vagy csak egy olyan van akkor estin mehet, de csak ott. Általában szeptemberben indulnak mert iskolarendszerűek. Fizetős nem számit bele, vagy ami felnőttképzés a kettőbe.
2016. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszadó, melyikbe mész?
2016. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!