Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy mondjam el...

Mit tegyek, hogy mondjam el ezt a jegyet így utólag? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Énekből írtam egy 2-es dolgozatot még decemberben, de eltitkoltam. Egyre gyakrabban érzem emiatt rosszul magam. El szeretném mondani és túllenni rajta. De hogy tudnám ezt megtenni úgy, hogy minél jobban jöjjek ki belőle? Még annyi, hogy a szüleim értékelik az őszinteséget. Szerintetek mennyire szidnak le ha így mondom el? Lódítsa kicsit, vagy őszinte legyek? (Én többre tartom az őszinteséget). Utálom magam emiatt és ez azért elég sz@r érzés. Kérlek segítsetek!

2016. jan. 24. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2016. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés megválaszolásához kellene tudnunk, hogy hányadikos vagy (értsd: bölcsis, kiscsoportos, vagy esetleg már nagycsoportos).
2016. jan. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző: haha, ezen jót nevettem :D
2016. jan. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Légyszi, hasznos válaszokat írjatok!
2016. jan. 25. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Basszus, én is voltam így, elmondod, hogy annyira gáznak tartottad, hogy magad előtt is szégyelted ezt a sz@r jegyet, na emberek vagyunk

megsúgom, hogy általánosba még úgy ahogy el veetáltam (3-4) aztán gimibe 2-3as voltam, itt utáltak a tanárok, mert olyan ártatlan voltam, gyakorlatilag annak az iskolának 2 ismerősön meg bosszankodáson kívül mást nem kaptam, aztán érdekes mód 2 műszaki technikumot is elvégeztem, gyakorlatilag top3as iskola hivatalosan is és ott érdekes mód mind a 2 vizsgám 4es lett, utolsó az 5 pont híján 5ös :) szóval nem biztos hogy te vagy a rossz, de azért na tudni kell hova tenni magát az embernek és amikor kell akkor megalázkodni, amikor meg olyan van akkor meg harcolni.

2016. ápr. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!