Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Színtévesztőként lehetek-e...

Színtévesztőként lehetek-e grafikus valamilyen módon?

Figyelt kérdés

Imádok rajzolni, a rajzolás az életem. Rájöttem, ez lenne az álommelóm. Grafikus szeretnék lenni.

Érdeklődtem azonban okj-s tanfolyamokkal kapcsolatban és egyik feltétel az egészségügyi alkalmasság és kizáró tényező a zöld-piros színtévesztés, ami nekem van.

Eléggé elkeseredtem, mert ebben képzelem el a karrierem. Ezt szeretném csinálni. Vágom egyelőre a Photoshopot, Indesignt, Illustratort. Nem tudom, hogy ha képzettség nélkül kezdenék el munkákat vállani, az úgy mennyire lenne reális? Egyébként nem zavar a színtévesztés, hisz színkódok alapján bármit be tudok lőni.

Ráadásul olvastam néhány hete hogy csak végzettséggel lehet mostantól állást betölteni, vagy valami ilyesmi (tehát olyat nem lehet hogy csak úgy gyakorlattal jelentkezek egy állásra grafikusnak).

Esetleg még egy kiadványszerkesztő tanfolyam is érdekelne, bár nem tudom így hirtelen ahhoz is kell-e alkalmasság.

thx for the answers


2016. jan. 25. 12:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!