DE-TTK vélemények?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy magas színvonalú a képzése országos szinten? Elsősorban földrajz szak érdekel. Mennyire szigorúak az oktatók?

2016. jan. 26. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

A képzéssel nincs gond, csak magával a földrajzzal.

A követelmények pedig elég magasak, még a földrajzot sem fejezi be mindenki.

2016. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Kezd elmenni a kedvem a földrajz szaktól, már csak amolyan nyugtatásként kérdezem ezeket.
2016. jan. 27. 18:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak ne menj földrajzra, teljesen értelmetlen szak (sajnos).
2016. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ahogy olvasom az infókat, én is kezdem belátni, de más szakon államin nem nagyon képzelem el magam, hogy érdekeljen is, és azt érezzem, hogy meg tudom csinálni, és könnyen elhelyezkedek vele. Még a közgazdasági szakokat veszem számításba, mert azt a matekot még bírnám csinálni, de azt csak fizetősön, és a pénzbeosztás nehéz.
2016. jan. 29. 09:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Bort iszunk a sör után, sört a bor után, így isznak a ttk-sok minden dèlután.
2016. febr. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már beadtam a jelentkezést, és messzire elkerültem a TTK-t. Amúgy köszi a válaszokat, a bulizást nekem is sokan említették.
2016. febr. 8. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
és hova jelentkeztél ha szabad kérdezni?:)
2016. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mezőgazdasági mérnöki. Közel van a földrajzhoz, itt is van biológia, kémia, és érinti valahol, de mégis nagyobbak az esélyek.
2016. febr. 9. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!