Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetem, vizsga, elégtelen...

63tqh kérdése:

Egyetem, vizsga, elégtelen vagy nem? Az átverés?

Figyelt kérdés

Helyzet: Egyetem, egy matek kurzuson az első vizsgát benéztem, második alkalomra készültem sokat, de a vizsga 99%-ban elégtelen. Viszont közben a tanártól kértem konzultációs időpontot még az utolsó vizsgaidőpont előtte, hogy átbeszéljem vele. Most meg be van írva az elégséges. (Mondom, a vizsga szinte biztosan elégtelen)


Ilyenkor mi van, menjek konzultálni ?? :DD



2016. jan. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ingyen van, én elmennék. Legalább a látszatát fenntartod az akarásnak, ami jó jel is lehet, ha később tanít még.
2016. jan. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha a leckekönyvedben (Neptunban) benne van a kettes, akkor az kettes, azt nem kell már forszírozni szerintem, de konzira elmehetsz, ha akarsz, meg ha tanítani fog, de lehet, hogy a kettessel jelezte, hogy ő letudta a konzit, nem? Te ismered, neked kell megítélni a helyzetet. Ha szívesen magyaráz, akkor menj el.
2016. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmmel megtörtént az, hogy 3. vizsgán is megbuktatták, mire hazaért, be volt írva a kettes... Kiderült, hogy a vizsgáztató összekeverte egy másik lány kartonjával, még aznap korrigálták a hibát.

Ha biztos vagy benne, hogy bukta a dolog, menj el mindenképp. Nem tudod megnézni a vizsgádat?

2016. jan. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Kiderült, hogy a vizsgáztató összekeverte egy másik lány kartonjával, még aznap korrigálták a hibát."


De itt nem ez történt. Itt egyszerűen a tanár szeretett volna mindenkit megbuktatni, aztán rájött, hogy azt nem lehet.

2016. jan. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!