Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gépészmérnöki diplomával el...

Gépészmérnöki diplomával el tudok helyezkedni?

Figyelt kérdés
Meg van a diplomám viszont nem tudok elhelyezkedni és el akarok menni vagy a tűzoltosághoz vagy a honvédséghez melyikel járnék jobban?
2016. jan. 27. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Na, kíváncsi vagyok, hogyan reagálnak azok, akik mindenkit mérnöknek küldenek...

Hogy-hogy nem tudsz elhelyezkedni? Nincs a régióban munka vele, vagy egyszerűen nem hívnak be / nem kapod meg? Mióta próbálkozol?

Én nem feltétlenül javaslom egyik alternatívát sem, hacsak nem kifejezetten az az álmod.

2016. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kertészetbe!
2016. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Érthetetlen, hogy nem tudsz elhelyezkedni. Miféle különleges igényeid vannak????
2016. jan. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezen most hiába csodálkoztok, ha valami noname főiskolán végezte, akkor hiába a keresett végzettség, ha tudják az iskola hírnevéről, hogy mennyit ér, akkor nem alkalmazzák. Ezért nem mindegy, hogy hol végez az illető egy adott szakot.
2016. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat hát igazság szerint én a Pécsi Egyetemen végeztem de mindig érdekelt a katonaság és hát a Balaton parton lakok ott nincs nagyon igény rá. És nem olyan régen lett egy barátnőm aki meg idén végez a katona tisztin és ő mondta, hogy próbáljam meg mert az ő egyik rokona is gépészmérnök és ő sem tudott elhelyezkedni és most ő is ott van valami műszaki dandárnál, hogy oda is keresik az embert és műszaki dolgokkal foglalkozik ő is tiszti rangban van, talán el végeztettek vele valami sulit azt hiszem nem tudom milyet. Na és hát ez miatt gondolkodom rajta én is
2016. jan. 27. 18:48
 6/8 A kérdező kommentje:
Idén végeztem és több cégnél is próbálkoztam de nem vesznek fel, mert ők nem nagyon igénylik az olyan embert aki spanyolul beszél mint én csak az angol meg a német. A munkával kapcsolatban nincs semmi extra igényem
2016. jan. 27. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

És a fizetési igény, költözési hajlandóság?

Egyetemen mennyire voltál aktív? Vagy csak túlélted?


Nem beszélsz angolul, itt a kutya elásva. Tágítsd a keresést, minden olyan műszaki jellegű pozícióra, ahol a spanyol elvárás.

Bármennyire fáj az angol a kommunikáció nyelve, a második nyelv pluszt jelent, nem váltja ki az angolt.

2016. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem várok el sokkal több fizetést mint mások .Hajlandó lennék el költözni. Lehet hogy az a baj mondjuk tanultam angolt de nem ment a spanyol egyszerűbben ment és azt is el fogadták a diplomához tehát ezért tettem le ezt. Akkor inkább próbálkozzak még ne erőltesem a honvédséget mert azt mondják ott is szép karriert lehet be futni
2016. jan. 29. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!