Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora esélyem van rá, hogy...

Mekkora esélyem van rá, hogy nyárra találok magamnak valamilyen diákmunkát Pécsen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 28. 17:53
 1/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, egyetemista.
2010. márc. 28. 17:53
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

50%

Komolyan nem értem erre a kérdésre milyen választ vársz...

2010. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is munkát keresek, eddig nem valami nagy sikerrel, de már most el kell kezdeni a keresést, mert elég hamar elkapkodnak minden lehetőséget. Akkor nagyobb az esélyed, ha Balaton közelében, vagy nagy városban laksz, ahol több kínálat munka téren.
2010. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, nem írtam hozzá, hogy Pécs végülis nem rossz hely, először én is ott akartam, de sajnos pár tényező miatt nem tudok ott maradni, pl albi fizetés miatt... szóval én vidékre kényszerülök.
2010. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Elég kevés a munka Pécsett (én is ott laktam diák koromban), de ha minden nap jársz diákmeló vagy fürgediák vagy álláspont iskolaszövetkezethez, vagy legalább hetente egyszer, akkor 80%-kal megnöveled az esélyeidet.

Sokszor kell bemmenni, és akkor sok munkát kaosz. Az sem mindegy, mennyire felelős embernek ismernek meg.

Sok sikert

2010. ápr. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyébként nem olyan régen költöztem el onnan (nehogy azt hidd, hogy már 30 éves vagyok, és azóta sokminden változhatott volna), kb. 3 éve laktam ott.
2010. ápr. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem már msot be kéne menned a melódiákhoz, mivel már látom, hogy dolgozik pár 16-21 éves:D
2010. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!