Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 77%os magyar irasbeli jo? SOS

77%os magyar irasbeli jo? SOS

Figyelt kérdés

Letoltottem egy 2011-es magyar irasbeli erettsegit es a szovegertes 40/35

A novella elemzes 60/43

Tanar javitotta ki nekem mondta hogy nem szedett le javitokulcsot de szigoru volt mikir javitotta. Ez igy mondta.

Ezt csesztem el nagyon igy 78% os lett az erettsegim

De azt mondta hogy ez egy otos szintu erettsegi volt es szerinte nem csesztem el a novellat csak a bevezeto lett gyengebb mert nem a korszakrol irtam hanem az irorol. De azt mondta megis hogy ez otos szintu.

Elesben minimum 80-os erettsegit kell tennem szobelivel egyutt is ugye.. Az viszont nagyon megy.

Szerintetek majusban erettsegin sikerulhet szobelivel egyutt a 80-85%os erettsegi? Parazok :/

Gyorbe a Szechenyibe szeretnek menni tanitora

Tavaly 301 volt a ponthatar. Szerintetek ha 320-at elerem akkor tuti felvesznek?

Felek hogy sokan mennek jo eredmennyel es meghuzzak a hatart es nem kerulok be akarmilyen jo erettsegit irok :(


2016. jan. 29. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne viccelj már. :D

320 pont az semmi konkrétan :D

Nem tudom, hogy mikből lehet oda felvételizni, de 320 pontot simán össze lehet szedni, akármikből.

Csak viszonyítási alapként, nekem 460 pont kell...

Egyébként 3 hónappal az érettségi előtt a 77% nem olyan rossz. Gyakorolj sokat, és akkor menni fog biztosan! :)

2016. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!