Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Előrehozott emelt angol...

Előrehozott emelt angol érettségi (11. -ben) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Hány %-osra sikerült? Megérte rögtön az emeltet? Hogyan készültetek rá?


Idén májusban emeltezni szeretnék.. De le akarnak beszélni, viszont én ragaszkodom az elképzelésemhez :D


Gondoltam megkérdezem más is volt-e hasonló helyzetben. :)



2016. febr. 2. 02:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évig tanulsz angolt? 12-edikben is tantárgy? Ez esetben csak akkor tudsz belőle érettségizni, ha osztályozó vizsgát teszel előtte a 12-edikes anyagból.
2016. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy osztályozó vizsgát kell tennem. A probléma az, hogy az emeltet vagy a középet csináljam meg.. Mert szerintem menne az emelt is.. Csak hogy hátha tud valaki valami támpontot mondani:)
2016. febr. 2. 14:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ akarsz-e nyelvvizsgát érte? Vagy meg van az angol emelten kívül a 100 plusz pontod a felvételihez és inkább közepet csinálsz a jobb százalék miatt. Ezeket te tudod.
2016. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyelvvizsgám már van:) Ebből gondtlam, hogy menne az emelt.. de lehet mégis érdemesebb a biztosra menni és egy közepet csináni először és aztán egy szintemelőt..
2016. febr. 2. 16:40
 5/5 PityuGeri válasza:
Én pont így csináltam, csak nyelvvizsga nélkül. Nem mertem rögtön az emeltnek ugrani (pedig lehetett volna, csak én az infót is előrehoztam, ezért döntöttem inkább amellett, hogy akkor legyen két jó közepem biztosan) , úgyhogy most járok a szintemelőnél. Sok sikert neked is, ha ma aktuális! :)
2016. nov. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!