Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika alóli felmentéssel...

Matematika alóli felmentéssel jelentkezhetek Rendészeti Szakközépiskolába, azaz tiszthelyettesire?

Figyelt kérdés
Érettségi vizsgával rendelkezem, úgy hogy matematika alól felmentettek és abból nem kellett vizsgáznom, helyette választhattam másik tárgyat. Pszichológus megvizsgált, tehát van róla papírom hogy diszkalkuliás vagyok. Több helyen olvastam hogy ez már kizáró ok lehet.Itt kiemelném, hogy nem a Nemzeti Közszolgálati Egyetemre szeretném beadni a jelentkezésemet,tehát nem tisztire, hanem tiszthelyettesire, ami érettségire épülő, 2 éves, nappali tagozatos képzés keretein és ahol tudomásom szerint nincsen matematika óra. A kérdésem tehát az lenne, hogy így is felvesznek Rendészeti Szakközépiskolába? Csak témában jártas emberek válaszát várom! Idétlen,viccesnek szánt válaszokra nem vagyok kíváncsi!
2016. febr. 3. 19:08
 1/1 anonim ***** válasza:
?
2016. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!