Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történhet ha OTP-n keresztü...

Mi történhet ha OTP-n keresztül utaltam át az E-felvételi díját? (probléma! Többi lent! )

Figyelt kérdés
Átutaltam az egyetemi jelentkezés díját OTP-n keresztül, és ugye ott a közleménybe be kell írni a számomat, amit az e-felvételis eljárás során kaptam. Beírtam, de amikor láttam a sikeres tranzakcióról szóló igazolást, ott már úgy volt beírva a közleménybe h "EB *szám*"... mi ez az EB? Ezt automatikusan dolgozzák fel, lehet ezzel probléma?

2016. febr. 4. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az EB mindig ott van, ne aggódjál. Nem tudom pontosan mit rövidít, de gyári dolog, nem te csesztél el valamit.
2016. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Biztos nem fog semmi problémát okozni, mert olvastam itt a gyakorikérdéseken, hogy volt valaki akinek problémája volt emiatt a NAV-val: http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..
2016. febr. 4. 14:50
 3/5 A kérdező kommentje:
A második mondat végére egy kérdőjel akart kerülni, csak lemaradt. Biztos nem gond?
2016. febr. 4. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz gond.


Az nem igaz, hogy az automatikus feldolgozásban gondot okoz, hiszen X számjegyből álló számsort lehet automatizáltan keresni, bármilyen hányás is kerül köré. Ha olyan az automatikus feldolgozás, hogy csak akkor ismeri fel a számot, ha csak és kizárólag az van a mezőben, akkor az egy szar rendszer, és én nem lennék rá büszke.


Ettől függetlenül persze hülyeség az OTP gyakorlata, de ők valamiért ragaszkodnak ehhez.


Egyébként az átutalásos fizetésnél a Felvi kér utalásról szóló bizonylatot is, az alapján pedig biztosan be fogják azonosítani az utalást, még ha automatikusan nem is sikerül valamiért. Nem fogják megszüntetni a felvételi eljárást, abban biztos lehetsz.

2016. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D
2016. febr. 5. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!