Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdogához interjút készítek....

Szakdogához interjút készítek. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Szóval holnap megyek interjúztatni,még sose csináltam ilyet:O

Mire figyeljek?

Van diktafonom,de azzal nem nagyon akarok ott szerencsétlenkedni,inkább kézzel jegyzetelnék.Kb.hány kérdést tegyek fel?Mennyi az ideális egy szakdogában?

(ez csak kiegészítő lesz benne,szóval nem akarom túlzottan elnyújtani).

Kell valami felkészülés ehhez?Vagy csak a kérdések legyenek meg?(a cégből,ahova megyek),felkészültem)


Megkérdeztem a konzulensemet h.kell-e valami interjúterv vagy ilyesmi,de azt mndta nem szükséges.

Hogy tegyem bele a dogába?Ha nem diktafonozom szó szerint nem tudom leírni amit mond az int.alany.Akkor csak úgy parafrazeáljam,szerkesszem bele a válaszokat a dolgozatba?

Tehát pl."kérdésemre h.blablabla,XY(az alany)azt a választ adta hogy..."

Szóval ez így OK?


Minden tippet szívesen fogadok.


2010. márc. 29. 16:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*mondta
2010. márc. 29. 16:25
 2/5 A kérdező kommentje:
az interjú megvolt,de az a kérdés még aktuális,hogy hogyan szerkesszem be a dogába az interjút.Szó szerint ugye nincs meg,az alany eléggé összevissza válaszolt a kérdésekre,elég terjengősen.A doga több fejezetété is érintik a kérdések,tehát nem tehetem be csak egy konkrét fejezetbe..Illesszem be a végére?
2010. márc. 30. 17:29
 3/5 A kérdező kommentje:
*fejezetét
2010. márc. 30. 17:29
 4/5 anonim válasza:
Nyilván mellékletben a helye. De épp ezért nem ajánlatos az interjút választani egy "kezdő" szakdolgozatírónak, mert nehézkes az értelmezése is.
2010. ápr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha szó szerint megvolna azt mellékletbe tenném,(konzulensem is ezt javasolta),de ez csak amolyan kiegészítő infoszerzési forma volt.Szóval túl nagy szerepe nem lesz a dolgozatban..valószínűleg csak utalok az alany válaszaira a kérdéseimet illetően..
2010. ápr. 2. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!