Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Február 15-ig csupán azokat...

Február 15-ig csupán azokat az iskolákat kell beírnom ahová szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Most vagyok végzős és nem postán csinálom hanem az E-felvételin. De kicsit most elbizonytalanodtam. Előre is köszönöm a válaszokat
2016. febr. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért mi mást? Mi a lótúrónák írnál be olyat, ahová NEM szeretnél menni?
2016. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azokat, olyan sorrendben, amiket szeretnél. 3 ingyen van, további kettőt is írhatsz pénzért.... de amúgy nem értem ezt a kérdést, mégis mit gondoltál, milyen iskolákat kéne jelölnöd, amiket nem szeretnél?
2016. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy önéletrajz meg ilyesmit.. valószínűleg azt írom be amit szeretnék. de köszi
2016. febr. 10. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésed még véletlenül se sejtette, hogy így érted. Persze most sem értem, mit szeretnél megtudni, de valószínűleg nem is olyan fontos.
2016. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te kérdező, hogy simogatnám meg a füledet, olvasd el a kérdésedet és áruld el nekem, hol a jó francba írtál te olyat, hogy önéletrajz?


Nézd meg, hogy egyáltalán kell-e ahhoz a szakhoz ilyen, ahová mennél. Bsc-n nem is hallottam olyanról, hogy bárhol kérnének (mégis mi a fenét írna bele egy középiskolás?), mesteren is alig pár helyen van.

2016. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!