Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lehet a következménye ha...

Mi lehet a következménye ha sok igazolatlan óra összegyűlik (középiskola)?

Figyelt kérdés

Tesi jegyemet gyógyúszásról hozom, heti egyszer járok oda. Ezért nincs értelme tesire bemennem mert csak leültet a tanár és unatkozom. Gyakotlatilag 2x vagyunk egy héten a tesi terembe mert nincs elég hely, ezért a maradék 3 napban egy teremben ülünk és unatkozunk (hála a drága kormánynak a hülye mániája miatt, hogy minden nap kell tesizni).


Na a lényeg, hogy 0. Órára!! Nyomták be a tesit, mert szakközépbe járok és így is rengeteg órám van. Van mikor meg 1. Óra a tesi. Ezekre én biztosan nem fogok bejárni, hogy aztán ücsörögjek és unatkozzak. A tanárral nem lehet megbeszélni hogy ne járjak be. Eddig nem irogatta be a hiányzásokat de most "fentről" rászóltak, ezért mindent beír.


Max következménye hogy megvonják a családi pótlékot nem? De az csak 15000 ft... Nem állunk olyan anyagi helyzetbe hogy nagyon rá lennénk szorulva. Más következménye nem lehet?


2016. febr. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:

50 óra után fegyelmi tárgyalás, eltanácsolás.

Ha egy tantárgyból összegyűlik a 30% osztályozóvizsgát kell tenned, ha a tanári kar úgy ítéli, hogy tehetsz.

2016. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesiből osztályzóvizsga? :O
2016. febr. 7. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:

+ Nálunk még ki is rúgják a diákot, ha elér x óra igazolatlant (gimi).

Én azt mondom járj be, nehogy aztán komolyabb gondok származzanak majd belőle... Egyébként nekem mindennap van nulladik. Kicsit szar, de hozzálehet szokni.

2016. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!