Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van hozzá a tanárnak joga?

Van hozzá a tanárnak joga?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy haveromékat dobálták órán az osztálytársai és többször is szóltak a tanárnak, de az nem volt hajlandó semmit sem tenni. Amikor pedig a haverom "próbált" rendet tenni, konkrétan fennhangon szólt rá az osztálytársaira, hogy fejezzék be, a tanárnő elkérte az ellenőrzőjét órán, de ő nem adta oda, mert lényegében nem csinált semmit, aztán óra után hívta ki a tanár, akkor oda adta az ellenőrzőt és a tanárnő végig húzta az időt, nem akarta visszaadni az ellenőrzőjét jó 10 percig, csak miután becsengettek, gondolom, hogy a gyereket ezzel is "büntesse", hogy ne mehessen szünetre. Helyén vannak így a dolgok? Lehetőleg fejtsétek ki nekem a dolgot, hogy miért van rendben vagy miért nincs.

2016. febr. 13. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva már arra se fogsz emlékezni, hogy ezt a kérdést feltetted. Ennek semmi jelentősége. Elment egy szünet. Na bumm. Ez legyen a legnagyobb bajod az életben!
2016. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, ez nem velem történt, hanem a haverommal... Haverom nem akar ebből ügyet csinálni, én csak azért kérdeztem rá erre, mert ez a téma engem érdekel és kiváncsi vagyok rá.
2016. febr. 13. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!