Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor tudjuk meg hogy felvette...

Mikor tudjuk meg hogy felvettek-e az adott iskolába 2016-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok azt szeretném kérdezni pontosabban hogy a felvételi eljárás mikor fejeződik be? És mikor kapunk levelet arról hogy hova vettek fel?

2016. febr. 15. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A 2016. évi általános felsőoktatási felvételi eljárás során a felvételi ponthatárok meghatározása országosan egyszerre, várhatóan 2016. július 26-án történik.


[link]

2016. febr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor tudjuk meg hogy hova vettek fel mert a felvi pontjaim meg vannak a jelentkezési papirt pénteken elküldték gondolom nem 6 hónap ba telik a beosztás elkészítése szóval mikor tudjukküldik kb a levelet hogy felvettek pl. magyar hajózásiba? Persze oda nem kell felvi.
2016. febr. 15. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a felsőoktatási felvételire gondolsz, akkor pontosan mire is?
2016. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A felvételit amit irtam megva 8.osztályos vagyok szakközép iskolai eredmény értesítést szeretném megtudni hogy mikor értesítenek arról hogy felvettek ugy értve meik hónapban várható az értesítés?
2016. febr. 15. 15:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Jah, értem :) Akkor más a helyzet:


minden középiskola a saját pontszámítási szabályai szerint rangsorolja a jelentkezőit, a végső eredményt az egyeztetett felvételi jegyzék alapján küldik ki a középiskolák, április 26-án.


[link]

2016. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. febr. 15. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!