Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyha nem tudom befejezni az...

Hogyha nem tudom befejezni az alapképzésemet, a teljesített tárgyaimat megtarthatom és elfogadtathatom még később?

Figyelt kérdés
Jelenleg úgy néz ki simán végzek, viszont van egy darab tárgy, amitől nagyon rettegek és hiába mennek át rajta emberek nagy számban, egyszerűen nem hiszem, hogy sikerülni fog.

2016. febr. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Azok a tárgyak, amiket már elvégeztél, nem fognak elveszni, és később esetlegesen ha újra kell felvételizned, mert mondjuk olyan sokszor buktad el ezt a tárgyat, hogy kirúgnak, akkor igen, ezeket a meglévő tárgyakat nagy számban el tudod fogadtatni.

De egyébként ha eleve úgy állsz hozzá, hogy nem fog sikerülni, akkor tényleg nem fog.

2016. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Megteszek mindent, de ez olyan mintha csak a szerencsétől függne. Ha több idő állna rendelkezésre megírni a zh-t úgy simán menne. De ha egy feladatot elrontok, akkor már buktam az egész zh-t.
2016. febr. 16. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
De mik a körülmények, amik miatt úgy gondolod, hogy ezt a tárgyat több próbálkozásra sem tudod elvégezni? Mert ugye attól, hogy megbuksz egy tárgyon, még nem kell abbahagynod a képzést. Egy-egy tárgyat többször is fel lehet venni, többször is lehet belőle vizsgázni menni.
2016. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez tényleg úgy van kitalálva, hogy mindegyik feladathoz hozzá kell kezdened. Eddig sajnos nem sikerült megcsinálni.
2016. febr. 25. 22:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!