Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem kifejezetten szeretem...

Ha nem kifejezetten szeretem az anatómiát és sajnos szenvedek is vele kicsit, akkor ne menjek orvosira, ugye?

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Így van.
2016. febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Hardy Weinberg ***** válasza:
Nem szeretni kell, hanem tanulni. Senkit sem fog érdekelni, hogy szereted-e, csak hogy tudod-e az anyagot. Ha orvos szeretnél lenni, és úgy érzed, hogy képes vagy ezért éveken keresztül sokat gürcölni és nagy mennyiségű tananyagot megtanulni, akkor hajrá!
2016. febr. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Bocsi,kicsit hülyén tettem fel a kérdést,meg hát ez nem úgy van,hogy egyszer csak gondolok egyet,és megyek is egyetemre.Fel is kell venniük előbb,persze.

Igen,inkább ezt akartam kérdezni,hogy akik ott tanulnak,azok szeretik-e az anatómiát,de gondolom, nem szívük csücske nekik sem.

2016. febr. 15. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Az anatómia mumustárgy szinte minden szakon (az orvosin azért vannak még ennél is durvábbak), szerintem kevesen szeretik igazán. De nem szeretni kell, hanem csinálni. Ez az orvostudomány alapja, betéve kell tudni. Döntsd el, megéri-e neked a szenvedést.
2016. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom, de első félévben levizsgáztam belőle négyesre. Minden gyakorlat számomra egy szenvedés volt, miközben a legtöbben legalább a boncolást szokták élvezni. Csak úgy tudom tanulni és csinálni, hogy mindig lebeg előttem a cél, hogy orvos lehessek. Akarat kérdése az egész.
2016. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat!

Gratulálok az utolsó válaszolónak,tök jó,hogy négyes lett! :)

2016. febr. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!