Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megtudná valaki mondani...

Megtudná valaki mondani hogyan tudom passzivra tenni a felévem ha már lejárt a regisztrációs idő?

Figyelt kérdés
A Debreceni Egyetem Biológus Bsc GMB - szakirányos hallgatója vagyok. Anyagi és egyéb családi gondok miadt passzivra kellene tennem magam. De nem tudom hogyan lehet, ha már lejárt a regisztrácios idő. Vagy egyáltalán lehet e. A TO ma csak délig volt nyitva, nem érkeztem bemenni,egyéb ügyek rendezése miadt. De az információkra ma este mar szükségem lenne. Egyéb kerdesem is lenne ezzel kapcsolatba: lehete két félévet egymás után halasztani?
2016. febr. 17. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a regisztrációs időszak pont ennek az ügyintézésére van fenntartva, ez már egy nehezebb ügy.


Ilyen esetben már csak akkor tudsz ezen változtatni, ha méltányossági alapon engedélyezik ezt neked. Azt, hogy egy ilyen méltányossági kérelmet hogyan kell beadnod, csak az intézménytől függ, ők tudnak tájékoztatni.


Egyébként alapesetben lehet 2 félévet halasztani egymás után.

2016. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2016. febr. 18. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!