Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha már beaktiváltam a félévem,...

Ha már beaktiváltam a félévem, meddig van lehetőségem passziváltatni, esetleg megszüntetni a jogviszonyomat?

Figyelt kérdés
Első éves PhD hallgató vagyok. Erre a tavaszi félévre már beaktiváltattam magam. A tárgyfelvétel február végéig van. Érdeklődni szeretnék, hogy úgy néz ki március 1.-vel lenne teljes munkaidős állásom. Van rá lehetőség, hogy passziváltassam magam utólag, esetleg megszüntessem a jogviszonyomat? Nem szeretném a PhD-t folytatni, nekem ez csupán egy mentőöv volt,amíg nem találok munkát. Viszont a munkát nem szeretném elmulasztani. Még ha a márciusi ösztöndíjat vissza is kell fizetnem, az sem érdekel, de remélem van rá lehetőség, hogy visszalépjek. Köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 17. 15:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!