Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2,5-3 óra hossznyi előadás...

2,5-3 óra hossznyi előadás egy huzamban egyetemen mennyire normális? Nem orvosiról van szó

Figyelt kérdés

2016. febr. 20. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy jó alvásnak tökéletes!
2016. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mármint szünet nélkül? Durva. És értelmetlen, mert úgysem tud az ember már a 60. perctől se koncentrálni rendesen.

90 percenként azért ajánlott szünetet tartani szerintem.

2016. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk (agár jellegű képzésen) a 3. évfolyamon jelentek meg a 2*90 perces előadások, és egyre több lett belőlük:( 5-öd évben mondjuk hetente 4 ilyen volt. Gyakorlatilag kibírhatatlanok:(( KÉPTELENSÉG egy témára ennyi időn keresztül odafigyelni, egyszerűen MEGÖL az unalom:(((

Sokszor csinálták úgy, hogy bár a tantervben egy tantárgy, és egy jegyet is kaptunk rá, a két részt két különböző tanár tartotta, különböző témákról és különböző feladatokkal. Úgy már ki lehetett bírni, de éppen hogy:S

2016. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk max. kétórás előadásaink vannak (szünet nélkül), de az első 60 perc után nem lehet már koncentrálni. Szerintem semmiértelme nincs ilyen hosszú előadásoknak..

(Jogi egyetem)

2016. febr. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme.

Bár nálunk volt 4-5 órás előadás is (tömbösítették és összevonták az előadást és a gyakorlatot a félév első felében 5 órás előadás a másodikban 5 órás gyakorlat).

(közgáz jellegű képzés)

2016. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!