Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomás Ápoló vagy a Egészség...

Diplomás Ápoló vagy a Egészségügyi szervező inkább?

Figyelt kérdés
Két helyre adtam be a jelentkezésemet, Diplomás ápoló, illetve egészségügyi szervező ( ezen belül az egészségturizmus szakirány érdekel). Érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak,aki már végzett eg.turizmus szakon, milyenek az elhelyezkedési lehetőségek? Illetve én most mint OKJ ápoló dolgozom kórházban, de ha később elvégzem az eg. turizmus szakot, és ápolóként akarok tovább dolgozni a régi helyemen, diplomás bért fogok kapni? vagy csak ha egészségtur. irányban helyezkedek el?
2016. febr. 21. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Diplomas apolo, aztan irany barhova kulfoldre.
2016. febr. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egészségügyi szervezőt néztem,de utána kérdezve nagyon nehéz elhelyezkedni vele.csak akkor kapsz diplomás bért ápolóként ha diplomás ápoló leszel.
2016. febr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ETK-n eg.turizmus szakon még nem végeztek nemrég indult.Bár manapság egyre felkapottabb ,tavaly volt is egy előadás sorozat nekem nagyon tetszett úgy tudom idén is lesz az ETK-n,van jövője a szaknak.
2016. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!